top of page

11-12, sk

|

Vilnius

Veneros archetipas | patyriminis susitikimas moterims Vilniuje

Kviečiame į unikalų patyrimą, jungiantį vedų astrologijos ir meno terapijos disciplinas. Tema, kurią nagrinėsime – autentiškas ir unikalus moteriškumas.

Registracija sustabdyta
Peržiūrėti kitus renginius
Veneros archetipas | patyriminis susitikimas moterims Vilniuje
Veneros archetipas | patyriminis susitikimas moterims Vilniuje

Laikas ir vieta

2023-11-12 11:00 – 15:00

Vilnius, Gėlių g. 4, 01137 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

💚 Ruduo kviečia sugrįžti į save, aktyvus socialinis gyvenimas užleidžia vietą vidiniams tyrinėjimams, savęs pažinimui. Kviečiame į unikalų patyrimą, jungiantį vedų astrologijos ir meno terapijos disciplinas. Tema, kurią nagrinėsime – autentiškas ir unikalus moteriškumas. Žinios, kurias gausite astrologijos sesijos metu suaktyvins kairįjį pusrutulį, o kūryba – dešinįjį. Todėl iš seminaro išeisite susibalansavusios – pagilinusios žinias ir kartu jas perleidusios per save. Prisiliesime prie tūkstančius metų skaičiuojančio rytų astrologijos mokslo, ir patirsime kaip visa tai rezonuoja kiekvienai asmeniškai.

☘️ Programa: 

1) Grupinė astrologinė konsultacija pagal individualius dalyvių žemėlapius: 

▪️ Susipažinsime su Venera – moteriškos išraiškos, santykių, malonumų, giliausių troškimų ir aistrų planeta. Kurioje žemėlapio vietoje ir kokiame ženkle ji yra, kaip ją aktyvuoti, kad gyvenime būtų daugiau spalvų? Šviesioji ir šešėlinė Veneros pusė. 

▪️ Alcheminė graikų Deivė Afroditė (romėnų Venera). Potencialas, kurį galime atskleisti savo gyvenime, nesipriešindami moteriškai prigimčiai. 

-Kuo unikalus mano moteriškumas? 

-Kokios gyvenimo sritys suteikia man įkvėpimo? 

-Kas įžiebia džiaugsmo kibirkštėlę, net sunkiomis akimirkomis? 

-Kaip reiškiasi mano moteriškumas - garsiai, ekstravagantiškai, meniškai, struktūruotai, o gal subtiliai? 

▪️ Informacija apie artėjančius astrologinius periodus, užtemimus pagal individualius dalyvių žemėlapius.

☘️ 2) Antroje dalyje kviesime išgirstas žinias perleisti per save ir užtvirtinti naudojant meno terapijos metodus. 

Meno terapija – tai saugus būdas išreikšti savo vidinį pasaulį ir pabūti su savo jausmais, pasitelkiant meninės raiškos priemones. Šių susitikimų metu nereikia jokio pradinio pasiruošimo ar specialių meninių gebėjimų, nes viskas bus kuriama laisvai ir be vertinimo. Kiekviename žmoguje glūdi kūrybiškumo pradas ir poreikis kurti. Pasitelkę šį įgimtą kūrybiškumą mes pasinersime į intuityvią kūrybą ir smalsiai tyrinėsime savo vidinius resursus bei pasąmoninius išgyvenimus.

☘️ Dalyvių skaičius ribotas, dalyvavę seminare turės prioritetą registruotis į ciklą “Moterų archetipai” pagal Jean Shinonda Bolen knygą “Kiekviena moteris Deivė”.

☘️ Registracija: ikvepimomiskas@gmail.com

☘️ Registracijai patvirtinti prašome kiekvieno dalyvio atsiųsti savo duomenis asmeninio žemėlapio sudarymui: vardą, pavardę, gimimo miestą, tikslų gimimo laiką ir datą.

☘️ Seminaro detalės: Kaina – 20 € Trukmė – iki 4 val su arbatos pertrauka Vieta – Gėlių g. 4, Vilnius

-------------------------------------

💚 Seminarą veda: Vedų astrologė Jekaterina Šumskienė ir meno terapijos metodų taikymo specialistė, koučerė Girrmantė Ugnė Kareivaitė.

Pasidalinti renginiu

bottom of page