top of page

06-21, tr

|

Vilnius

Kvepiantis paveikslas - širdies mandala

🌿 Ko mus gali išmokyti mandalų kūryba? Visų pirma mandalų kūryba moko mus žvelgti į savo pačių vidų, į savo centrą, įsiklausyti į savo troškimus ir jausmus.

Registracija sustabdyta
Peržiūrėti kitus renginius
Kvepiantis paveikslas - širdies mandala
Kvepiantis paveikslas - širdies mandala

Laikas ir vieta

2023-06-21 06:30 – 20:30

Vilnius, Gėlių g. 4, 01137 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

☘️ Apie mandalas

Mandalų kūryba prasideda nuo taško, žyminčio pradžių pradžią - tai yra viskas ir kartu niekas. Baltų simbolikoje taškas taip pat užima labai svarbią reikšmę. Taškas, tai pirminis Dievo veiksmas, pirmoji jo apraiška, šviesos impulsas. To blyksnio dėka visa ko taškas plėtėsi ir taip radosi visata. Mandalų kūryboje mes taip pat keliaujame nuo taško į išorę, taip po truputėlį plėsdami savo vidinę visatą popieriaus lape.

Mandalų kūryba veikia harmonizuojančiai, nes ji apima abu smegenų pusrutulius. Kuomet aktyviai veikia abudu smegenų pusrutuliai, mūsų gebėjimas susidoroti su nerimu didėja ir stiprėja jausmas, jog sugebėsim susitvarkyti su įvairias iššūkiais, iškilusiais mūsų gyvenime.

Mandalų kūryba gali padėti geriau pažinti save ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Ji tinka kiekvienam, norinčiam susigrąžinti savo gyvybinę energiją ir atgauti vidinę pusiausvyrą, suaktyvinti kūrybiškumą.

🎨 Šio susitikimo metu mes ne tik piešime mandalas, bet ir patys gaminsime kvepiančius dažus iš prieskonių ir mineralinių pigmentų, derinsime spalvas su pasirinktais eterinių aliejų aromatais ir gaminsimės savo asmenišką 4 unikalių spalvų ir kvapų paletę.

☘️ Apie kvapų poveikį

Kvapai sužadina prisiminimus, geba iššaukti skirtingas emocijas. Kūrybinių dirbtuvių metu nagrinėsime savo santykį su 10 skirtingų aromatų, susipažinsime su aromatų psichologija. Aistra papasakos apie kiekvieno uodžiamo kvapo išgavimą, naudojimą, pateiks intriguojančių faktų apie uodžiamus aromatus. Patikusius aromatus derinsime su pasirinktomis spalvomis ir įliesime į savo kuriamus aliejinius dažus. Pasinaudodami savo kurtų spalvų palete, piešime mandalas, pasikliaudami vidine intuicija mėgausimės kiekvienu potėpiu ir ieškosime piešiamų simbolių reikšmių.

💚 Kaina: širdies mainai (Jūsų pasirinkta suma už patyrimą ir erdvę)

💚 Vieta: jaukumu alsuojanti Gamtos kvapai studija, Gėlių g. 4, Vilnius

💚 Registracija: labas@ikvepimomiskas.lt

Visomis priemonėmis pasirūpinsime mes, o Jūs iš renginio išsinešite ne tik nepamirštamas emocijas, bet ir savo kūrybos kvepiantį paveikslą - mandalą, kurios kiekvienas potėpis turi reikšmę.

Pasidalinti renginiu

bottom of page