top of page

06-29, kt

|

Vilnius

Kvėpavimo vakarėlis kvapų apsuptyje

Birželio 29 d., 18:30 val. Aistra Kazlauskienė ("Gamtos kvapai") ir Ugnė Girmantė Kareivaitė ("Įkvėpimo miškas") kviečia Jus į ETERINIŲ aliejų pažinimo ir sąmoningo kvėpavimo praktikų "vakarėlį".

Registracija sustabdyta
Peržiūrėti kitus renginius
Kvėpavimo vakarėlis kvapų apsuptyje
Kvėpavimo vakarėlis kvapų apsuptyje

Laikas ir vieta

2023-06-29 18:30 – 2023-06-30 20:30

Vilnius, Gėlių g. 4, 01137 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

☘️ JŪSŲ LAUKIA:

  • Jaukus pažinties ratas su puodeliu Lietuvoje rinktų žolelių arbatos ir saldėsiu.
  • Kvapų praktika su Aistra, kurioje uosime iš augalų išgautus eterinius aliejus, stebėsime kvapų gebėjimą keisti mūsų emocijas ir nuotaiką, ieškosime kvapo, kuris mus įkvepia duotuoju momentu.
  • Sąmoningo kvėpavimo sesija su Girmante Ugne, kurios metu atliksime kvėpavimo kokybės įsivertinimo testą, sužinosite, kaip kvėpavimo įpročiai veikia mūsų psichiką ir fiziologiją bei pasinersime į švelnią kvėpavimo sesiją kartu su įkvepiančia muzika.

☘️ Aromaterapijos specialistė Aistra palydės mus į kelionę su: 

🌹 svaiginančiais gėlių aromatais, kurie sukelia džiugesį, euforiją, simbolizuoja moteriškumą, trapumą ir meilę, 

🍊 pajusime kaip citrusų eteriniai aliejai gerina mūsų nuotaiką ir atpalaiduoja, sukelia šiltus prisiminimus, 

🌿 kvėpuosime kartu su frankincenso ar pipirmėčių aromatu ir jusime gilesnį kvėpavimą ir atsipalaidavimą.

Mūsų laukia pažintis su 10 skirtingų aromatų ir trumpa jų apžvalga nuo išgavimo, mokslinių publikacijų informacijos, panaudojimo aromaterapijai iki labai intriguojančių faktų.

☘️ Sąmoningo kvėpavimo sesijos metu: 

Sieksime užmegzti giluminį ryšį su savimi, nurimti ir atsipalaiduoti. Užsiėmimo metu atliksime paprastus, tačiau itin efektyvius kvėpavimo pratimus, balansuojančius nervų sistemą ir padedančius pakelti energijos lygį. Girmantė Ugnė pasidalins su jumis kvėpavimo metodais, kurie gali padėti esant nerimui, įtampoms, padėsiu nustatyti kvėpavimo kokybę bei galimas disfunkcijas.

☘️ Data: Birželio 29 d., 18:30 val. 

☘️ Vieta: jaukumu alsuojanti "Gamtos kvapai" studija Gėlių g. 4 - R1, Vilniuje

☘️ Kaina: širdies mainai (Jūsų pasirinkta suma už patyrimą ir erdvę)

 Trukmė: 2.5 – 3 val.

☘️ Registracija: labas@ikvepimomiskas.lt

Studijoje dirbsime 2 skirtingose erdvėse. Aromaterapijos praktika vyks patogiai įsitaisius prie stalo, o sąmoningo kvėpavimo sesijai susėsime kitoje salėje ant patogių grikių lukštų pufų. Studijoje yra ir pledai mėgstantiems ypatingą jaukumą. Studijoje vaikštome su kambarinėmis šlepetėmis (yra vietoje, bet galite atsinešti savo mėgiamą kambario apavą).

Gamtos kvapai studijos grupinių renginių tvarkaraštį matysite čia: https://www.gamtoskvapai.lt/renginiai-2/

-----------------------------------------

💚 APIE SĄMONINGĄ KVĖPAVIMĄ Sąmoningą kvėpavimą galime pasitelkti tuomet, kai siekiame pakeisti savo energijos lygį ir emocinį stovį. Šio susitikimo metu Ugnė Girmantė pasidalins su jumis sąmoningo kvėpavimo praktikomis, kurios gali padėti, kuomet yra nerimas, miego sunkumai ir jausmas, jog užsisukote rutinoje. Taip pat atliksime energizuojančias kvėpavimo praktikas, kurios padeda pašalinti toksinus iš kūno ir įkvepia dieną pradėti su vidiniu džiugesiu.

Ugnė Girmantė Kareivaitė (www.ikvepimomiskas.lt) yra jogos instruktorė, sąmoningo kvėpavimo ir koučingo specialistė. Girmantė sako:"Sąmoningas kvėpavimas mano gyvenime atsirado prieš 10 metų, kuomet baigiau Šivanandos jogos mokytojų kursus. Dėka įvairių kvėpavimo praktikų (pranayamos) pajutau vidinę laisvę ir atsipalaidavimą. Sąmoningas kvėpavimas padėjo man išveikti susikaupusias emocijas, įtampas ir įgalino užmegzti ryšį su savo kūnu. Todėl noriu pakviesti ir Tave į šią kelionę, kurios metu įgausi konkrečius ir praktiškus įrankius, padedančius susitipinėti ir atrasti savo vidinius resursus."

💚 APIE AROMATERAPIJĄ Aromaterapijoje naudojamas labai platus medžiagų spektras, o mes užsiėmimo metu tyrinėsime eterinius aliejus ir kalbėsime apie jų saugumą, dozavimą, naudojimą bei vartysime populiariausias aromaterapijos knygas. Kiekvienas mūsų pasirenkamas kvapas ką nors simbolizuoja ar sukelia tam tikrus prisiminimus. Vienus kvapus aromaterapijoje įprasta naudoti norint nurimti, kovoti su stresinėmis būsenomis, o kitokie pasirenkami siekiant aštraus proto ir energijos.

 Šią praktiką pasitelksime kaip meninę veiklą ir pasigaminsime aromaterapinius inhalerius, kurie padės pasirengti sąmoningam kvėpavimui.

Praktiką veda Aistra Kazlauskienė – chemikė, parfumerijos ir eterinių aliejų gamybos bei panaudojimo specialistė, kosmetikos gamybos lektorė, www.gamtoskvapai.lt įkūrėja ir studijos, kurioje praleisime sekmadienio pusdienį šeimininkė.

Aistra sako:"Pagal išsilavinimą Lietuvoje esu chemikė, bet daugiau nei prieš 15 metų susidomėjau aromaterapija, vaistažolių savybėmis bei jų panaudojimu, rankų darbo natūralios kosmetikos, kvepalų bei žvakių gamyba. Aromaterapija ir natūralios kilmės, iš gamtos išgauti kvapai mane lydi jau daugiau kaip 15 metų. Šiuo metu specializuojuosi eterinių aliejų gamyboje (augalų distiliavimas), vedu natūralios kosmetikos bei žvakių gamybos užsiėmimus, kvepalų erdvėms bei odai gamybos pamokas, mokau augalų distiliavimo meno (hidrolatų bei eterinių aliejų gamybos), vedu ir pramoginius renginius vaikams bei suaugusiems (gimtadieniai, mergvakariai, įmonių šventės ir kt.). Norintys mokytis iš namų ar gyvenantys užsienyje, gali rinktis mano parengtus mokymų paketus mokymuisi nuotoliniu būdu: https://www.gamtoskvapai.lt/prod.../mokymai-internetu-video/"

Pasidalinti renginiu

bottom of page