top of page

02-10, pn

|

Online

Įkvėpk: kvėpavimo praktikų ir meditacijos ciklas

Kviečiu penktadienio rytus pasitikti su įkvėpimu ir susitelkimu į vidinę erdvę - atliekant sąmoningo kvėpavimo praktikas ir medituojant.

Registracija sustabdyta
Peržiūrėti kitus renginius
Įkvėpk: kvėpavimo praktikų ir meditacijos ciklas
Įkvėpk: kvėpavimo praktikų ir meditacijos ciklas

Laikas ir vieta

2023-02-10 08:00 – 2023-02-11 08:50

Online

Apie renginį

Kas tavęs laukia? 4 online susitikimai, Zoom platformoje, įvairios kvėpavimo praktikos ir meditacija, penktadienio rytais, nuo 8.00 iki 8.45/ 8.50 val.

Kvėpavimo pratimų ir meditacijos nauda:

  • padeda nurimti;
  • gerina miego kokybę;
  • stiprina imunitetą;
  • praskaidrina nuotaiką;
  • sumažina streso lygį;
  • lavina dėmesingumą.

Ką mes veiksime?

Kiekvieną susitikimą pradėsime nuo gilaus kūno atpalaidavimo, padedančio įsižeminti ir išjausti save, kaip visumą. Tuomet atliksime kvėpavimo pratimus, balansuojančius nervų sistemą, atnešančius proto aiškumą bei vidinę harmoniją. Susitikimus užbaigsime meditacija, kuri padės įsisavinti ir sustiprinti kvėpavimo pratimų teikiamą naudą.

Pasibaigus kursui išmoktus kvėpavimo bei atsipalaidavimo pratimus galėsi taikyti individualiai. Šie pratimai yra paprasti, lengvai integruojami į kasdienę rutiną ir nereikalaujantys jokio pradinio pasiruošimo. Kiekvieną sykį prieš mūsų susitikimą atsiųsiu detalų kvėpavimo pratimų aprašymą bei jų teikiamą naudą. Todėl ir praėjus kursui galėsi grįžti prie užrašų, kad prisimintum praktikas.

Ką išmoksi šių susitikimų metu?

Kaip taisyklingai kvėpuoti, norint pagerinti fizinę ir mentalinę sveikatą Naujų kvėpavimo metodų, balansuojančių nervų sistemą ir suteikiančių energijos; Diafragminio kvėpavimo; Kaip pakeisti savo kvėpavimą, kad šis taptų gilesnis ir pilnesnis; Kaip lavinti dėmesingumą ir ugdytis įprotį būti dabarties momente, pasitelkiant kvėpavimą.

Kvėpavimo praktikų programa: 1 diena - susipažinimas su kvėpavimu, pasitelkiant paprastus ir lengvus kvėpavimo pratimus, padedančius atsipalaiduoti bei nurimti. 2 diena - Kapalbhati pranayama ir Nadi Shodhana pranayama 3 diena - Kapalbhati pranayama ir Bhramari pranayama 4 diena - Bhastrika pranayama ir Ujjayi pranayama

Kaina

35€

Registracija asmenine žinute arba el. paštu: g.kareivaite@gmail.com

KONTRAINDIKACIJOS: aukštas kraujospūdis, širdies kraujagyslių ligos, neseniai atliktos operacijos, nėštumas.

Pasidalinti renginiu

bottom of page