top of page

03-09, št

|

Vilnius

Afroditės pabudimas | Kūrybinės dirbtuvės moterims, pasitelkiant dailės terapiją, judesį ir aromaterapiją

Kovas, tai mėnuo skirtas švęsti moteriškumą, lengvumą ir džiaugsmą. Savo moteriškos energijos pajautimas pripildo mūsų kūną malonumo ir noro mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka. Tokios intencijos vedinos mes - Girmantė Ugnė ir Aistra Kazlauskienė - nusprendėme pakviesti jus, mielos moterys, pabūti

Afroditės pabudimas | Kūrybinės dirbtuvės moterims, pasitelkiant dailės terapiją, judesį ir aromaterapiją
Afroditės pabudimas | Kūrybinės dirbtuvės moterims, pasitelkiant dailės terapiją, judesį ir aromaterapiją

Laikas ir vieta

2024-03-09 11:00 – 17:00

Vilnius, Gėlių g. 4, 01137 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

Norime padovanoti Jums ir sau VISĄ dieną kupiną pojūčių, spalvų ir įkvėpimo. Todėl kovo 9 dienai paruošėme Jums YPATINGĄ programą, kurios metu gaminsime prabangius, kvepiančius produktus savo namams bei kūnui, o po to leisimės į švelnų susitikimą su savo gelme ir Širdimi, pasitelkdamos dailės terapijos ir neuroedukacinius metodus.

❤️ Pirma dalis: Praktinės kosmetikos ir kvapų dirbtuvės su Aistra moteriškumui žadinti, kūrybiškumui atskleisti:

❤️ Lūpų blizgių gamyba. Gaminsime lūpų grožį išryškinantį natūralų lūpų blizgį su pasirinkta spalva bei aromatu. Naudosime nerafinuotus aliejus, aukščiausios kokybės žaliavas. Pasijusite kaip kosmetikos gamybos laboratorijoje ir savo rankomis pagaminsite nuostabų produktą lūpoms.

❤️ Atmosferinio erdvių/ audinių kvapo gamyba. Purškiklis miegui ar minčių balansą atkuriantis darbo vietos kvapas, o gal švelnus Jūsų namų aromatas, kuris atspindės Jūsų asmenybės bruožus ir pomėgius? Kad ir ką pasirinktumėte gaminti, tai bus nuostabi kvapų kelionė po visą pasaulį ir savo vidinius prisiminimų žemėlapius. Unikali praktika, kuri atpalaiduos, pažadins prisiminimus, sukels begalę skirtingų emocijų, o jos pabaigoje turėsite savo gamybos natūralų purškiklį.

❤️ Rankų kremo / kūno losjono gamyba. Pasinersime į kremų gamybos paslaptis ir nesudėtingu būdu pagaminsime natūralų rankų kremą su pasirinktu aromatu. Šis kremas tiks rankoms ar kūno odai puoselėti.

❤️ Antra dalis: Jausmingumo, kūrybos ir švelnumo sau dirbtuvės su Girmante Ugne:

❤️ Keliausime į susitikimą su savimi per kūno ir kvėpavimo pajautimą. Atliksime atpalaiduojančias sąmoningo kvėpavimo praktikas, padedančias išlaisvinti susikaupusias emocijas ir įnešti daugiau laisvumo į savo vidų.

❤️ Leisimės į vizualizaciją ir intuityvaus tapymo praktiką, paremtą neuroedukaciniais metodais. Tapysime savo Širdies ikoną ant drobės, kuri bus, kaip simbolis, išreiškiantis mūsų meilę sau ir visai kūrinijai.

✨ Renginio detalės: Dirbtuvių vieta: Gamtos kvapai, Gėlių g. 4, Vilnius Dirbtuvių trukmė: 11.00 - 17.00 val. Kaina: 85€

Registracija: ikvepimomiskas@gmail.com

Registracija patvirtinama gavus avansinį 25€ mokestį. Patvirtinus registraciją avansinis mokestis negrąžinamas.

Pasidalinti renginiu

bottom of page