top of page

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai apie asmenines sesijas

"Jaučiausi girdima ir suprasta. Atrodė, kad Girmantė ne tik klausosi, ką kalbu, bet tarsi girdi net tai, kas tarp žodžių..."

"Labai geras jausmas – saugu, paprasta, atmosfera kviečianti atsiverti.  Pokalbio metu jaučiausi priimta, svarbi, jaučiau, kad Girmantė klausosi dėmesingai, be nusistatymų, nuoširdžiai. Sesijos metu buvo įvairių emocijų – nuo ašarų iki lengvumo."

"Labai ramu, jautru, leidžia išsisakyti, jaučiausi klausoma."

"Ugnė pastebėjo, kad man tiesiog reikia išsikalbėti, todėl iš jos pusės klausimų buvo nedaug. Klausimai, kuriuos ji man uždavė labai gražiai vedė į priekį nė kiek nenukrypstant nuo mano temos. Tuo metu man būtent to ir reikėjo. Pamačiau pačią esmę savo suformuotos užklausos. Pati nesitikėjau, kad bus taip stipru. Man labai didelis žingsnis suprasti, ko aš labai bijau - ta baimė labai gražiai iškilo į paviršių ir pasirodė ne tokia jau ir baisi."

"Jaučiausi ramiai, jokios įtampos ar nepatogumo jausmo nebuvo. Net pati nepajaučiau, kaip trumpų klausimų dėka, radau atsakymą į man rūpimą klausimą."

"Gebėjimas išklausyti, klausimai nukreipiantys į kūno pojūčius, tylos pauzės, besąlyginio priėmimo pojūtis - tai buvo vertingiausia, ką gavau per koučingo sesiją."

"Noriu pasidalint savo patyrimu su Girmante Ugne Kareivaite koučingo sesijoje. Buvo labai nuoširdu atvira ir labai gilu. Ji man padėjo išgirst save, pamatyt tai nuo ko bėgu ir atsistot su tuo į akistatą. Jos šypsena stebuklingai nuramina ir sušildo. Didelis dėkui už neįkainuojamą patirtį." 
 

"Dailės terapijoje pas Girmantę puikiai praleidau laiką. Labai patiko galimybė piešti taip kaip ranka veda. Tai tikras laisvės pojūtis. Ir savo emocijų pažinimas. Įvairių technikų pagalba atsiskleidžia emocijos, kurias išgyvenusi pasijutau ramesnė, laisvesnė ir lengvesnė."

"Dalyvavau dvejuose Girmantės užsiėmimuose / praktikose ir abi jos praturtino mane. Pats procesas buvo lengvas, natūralus, iš pažiūros paprastas, tačiau labai giliai atveriantis mano vidų, padedantis susivokti savo troškimuose, noruose, padedantis pamatyti savo nerimus, nepasitikėjimą, baimes. Gavau visapusiškos naudos ir tikrai dalyvausiu ateityje."

"Buvo labai jaukus ir šiltas susitikimas. Piešimas ir kitos užduotys labai atpalaidavo, atjungė nereikalingas mintis, parodė kažką naujo apie mane. Tai nuostabus būdas pabuvoti ten, kur esu ne kiekvieną dieną, nuveikti tai, ką darau ne dažnai, pamatyti tai, kas sujudina mano smalsumą ir pažadina kažką gražaus viduje. Su atvira širdimi rekomenduoju šiltą ir jaukų Girmantės užsiėmimą/praktiką."

"Ačiū Girmante už suorganizuotą Dailės terapijos užsiėmimą. Nuostabus būdas atsipalaiduoti, pajusti save ir įsiklausyti į savo norus. Taip pat nuostabu, kad sujungei grupę žmonių tokiai bendrai patirčiai ir jaučiau kaip mes mokomės viena iš kitos, besidalindamos savo įžvalgomis. Po užsiėmimo jaučiau tokią pakilią ramią nuotaiką. Ačiū!"

"Labai buvo gera apsilankyti dailės terapijoje pas Girmantę Ugnę! Džiaugiuosi, kad gavau naujų įžvalgų, o piešinyje išlaisvintos emocijos rado būdą kaip išsiskleisti ir asmeniniame gyvenime. Laikas praleistas pas Girmantę man buvo labai prasmingas."

"Labai, labai dėkoju Girmante Ugne Kareivaite už netikėtą dailės terapijos sesiją. Įdomiausia dalis tai, kad po sesijos, išanalizavus savo piešinį, gauni tai, kas yra širdyje, ko labiausiai reikėjo - nebūtinai atsakymą į tą klausimą, su kuriuo pradėjai. Ačiū už padrąsinimą, įkvėpimą, postūmį judėt pirmyn... Už taiklius, netikėtus klausimus. Rekomenduoju!"

bottom of page