top of page
goutham-krishna-h5wvMCdOV3w-unsplash (1)_edited.jpg

APIE MANE

Labas, esu Girmantė Ugnė - smalsiai tyrinėjanti šį pasaulį, kurianti ir besimokanti pastebėti gyvenimo poeziją visame kame.

Jau nuo mokyklos laikų domėjausi psichologija ir rytų filosofijomis. Norėjosi suprasti, kas žmogų motyvuoja ir įkvepia būti laimingu. Vėliau šis susidomėjimas peraugo į profesinę kelionę.

2012 m. išvykau studijuoti į Olandiją žmogiškųjų išteklių vadybos magistro VU Amsterdamo universitete. Baigus magistrą toliau gilinau savo žinias apie žmogaus laimę įvairiose sferose - baigiau jogos mokytojų kursus, koučingo ir dailės terapijos metodų taikymo mokymus, dabar jau trečius metus mokausi psichoterapijos Vilniaus Geštalto Institute.

Šiuo metu konsultuoju suaugusius ir vaikus. Mano stiprybės yra įsiklausymas ir švelnumas. Dažnai iš klientų girdžiu, jog jie su manimi jaučiasi ypatingai saugūs ir galintys atsiverti. Aš nevertinu žmonių patirties ir nedalinu patarimų, bet su susidomėjimu jų klausausi. Šis nuoširdus ketinimas išklausyti kitą sukuria saugią erdvę, kurioje žmogus jaučiasi laisvas tyrinėti savo vidinius išgyvenimus.

 

Pajutęs saugumą gilintis į savo mintis ir jausmus žmogus pradeda geriau pažinti save ir priimti savo vidinę patirtį. Parodaksalu, tačiau savęs priėmimas ir veda į didžiausią pokytį.
 

Keletas mano taikomų metodų

Dailės terapijos elementai

Dailės terapija - tai saugi erdvė pažinti savo pasąmoninius išgyvenimus per meną. Kūrybiniai metodai įgalina į esamą situaciją pažvelgti kitaip ir atrasti netikėtas įžvalgas.

Neuroedukacija

Neuroedukaciniai metodai apjungia neuromokslo ir psichologijos žinias, padeda žmogui sustiprinti jo fizinę ir emocinę sveikatą, gerina socialinius įgūdžius.

Kūnas ir judesys

Kūno ir judesio praktikos padeda užmegzti ryšį su savo tikraisiais jausmais, apjungti į visumą kūną ir protą bei susitikti su vidine tiesa.

Geštalto psichoterapijos principai

Geštalto psichoterapija padeda suprasti savo poreikius ir sąmoningai priimti sprendimus, kurie vestų į norimą gyvenimo kokybę.

Patirtis

Vedu grupines ir individualias sesijas nuo 2020 m. 

Esu terapinių stovyklų vaikams organizatorė ir projekto Geštalto stovyklos įkūrėja (www.gestaltostovyklos.lt).

Organizuoju emocinio intelekto ir dailės terapijos metodų taikymo mokymus pedagogams bei kitiems specialistams.

Vedu dailės saviraiškos sesijas festivaliuose vaikams bei suaugusiems ("Debesų pieva", "Masters of Calm").

Bendradarbiauju su projektu "Unikalus gyvenimas", kuriame siekiama padėti žmonėms su negalia integruotis į darbo rinką. Šiame projekte vedu komandos stiprinimo žaidimus, savęs pažinimo sesijas bei konsultuoju dalyvius. 

Buvau projekto "Finansų gidė" dalyvių mentorė-koučerė.

Išsilavinimas ir kvalifikacija

Išsilavinimas

Kvalifikacija

Mokymai, seminarai

Vilniaus Geštalto Institutas, LT

Podiplominės psichoterapijos studijos

nuo 2021 m. iki dabar.

VU Amsterdamo universitetas, NL

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras

2012 - 2013 m.

Neuroedukatorių mokymai Asmenybės ugdymo institute "Rafaeilis", 2023 m.

Mokytojo padėjėjo mokymai dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais, 2022 m.

Pedagoginių-psichologinių žinių kursas (180 val), 2022 m., įgytas laisvojo mokytojo statusas, identifikacinis kodas: 88888880898842

Dailės terapijos metodų taikymo kvalifikacijos programa (100 val.) Menų terapijos centre, 2022 m.

Koučingo specialistų mokymai Baltijos koučingo centre, 2020 m.

Šivanandos jogos mokytojų kursai 2013 m., ir pažengusiųjų jogos mokytojų kursai 2019 m.

Įsisąmoninto dėmesingumo praktikos gamtoje (Natural mindfulness), 2023 m.

Funkcinio kvėpavimo instruktoriaus mokymai Active Training centre, 2023 m.

Geštalto terapija su vaikais ir paaugliais: Violet Oaklander darbo modelis, organizatorius "Žmogaus psichologijos studija", 2022 m.

 

"Kaip bendrauti su paaugliu? Iššūkiai ir galimybės. Darbas su paaugliais, taikant dailės terapijos metodus", organizatorius "Savęs pažinimo ir saviraiškos studija", 2021 m.

Metaforinių kortelių taikymo metodai konsultacijose, 2021 m.

Vertybės ir pomėgiai

DSC_5297_edited.jpg

Mano vertybės yra draugystė, palaikymas ir tobulėjimas. Esu žmogus mėgstantis neformalų, draugišką bendravimą. Žmonės ir santykiai mane įkvepia, o tobulėjimo procesas man teikia didžiulį džiaugsmą. Pažindama save ir pasaulį matau neįtikėtiną gyvenimo stebuklą. Kiekviena akimirka tampa ypatinga ir subtili, tarsi poezija.

Mėgstu būti gamtoje, klausytis miško garsų, stebėti slenkančius debesis ir braidyti po upelį. Gamta man yra didžiausia dvasingumo mokytoja, joje telpa viskas, ji viską priima ir pamaitina.

Man patinka rašyti, kuriu poeziją ir svajoju vieną dieną išleisti savo poezijos rinkinį.

bottom of page